GENI PETER ABSTRACT WERK 1958

GENI PETER ABSTRACT WERK  1958 kopen? Bied vanaf 50!
GENI PETER ABSTRACT WERK  1958 kopen? Bied vanaf 50!GENI PETER ABSTRACT WERK  1958 kopen? Bied vanaf 50!GENI PETER ABSTRACT WERK  1958 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Geni Peter (1908-1969)
Fraaie abstracte compositie van Zwitsers/Nederlandse kunstenaar. 'Compositie'( 1958 ) olie op Japans papier. 58 x 44 cm. Gesigneerd en gedateerd rechts onder. In lijst. Ophalen/ brengen in overleg.

Starttijd:09-06-2014 om 10:36
Eindtijd:15-06-2014 om 10:36
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland