Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. - Verkocht

Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!

Verkoopprijs: € 495,00

Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!Geo Poggenbeek - aquarel - landschap met ophaalbrug - gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Geo Poggenbeek (1853-1903)
TypeTekening / Aquarel

Een schitterend aquarel van de oude meester Geo Poggenbeek. Gesigneerd l.o. (half achter de lijst). Dit werk is afkomstig uit het Gemeentemuseum Den Haag. Afmetingen: 45 cm. x 33 cm. ( met lijst ). Conditie: zeer goed. Dit museaal werk is mooi achter museumglas ingelijst. Het aquarel wordt verzekerd verzonden. Afhalen is echter ook een optie.

Info:
Geo Poggenbeek was de enige Amsterdamse schilder die nauw kontakt hield met de Haagse school. Een tijd lang schilderde hij dezelfde eenden, kalveren en wilgen als Willem Maris. Echter de invloed van A. Mauve met zijn zachte en lichte toon was belangrijker. De toon en compositie van zijn werk kan vergeleken worden met Boudin en Corot. Poggenbeek begon te schilderen op zijn 19de en studeerde aan de Amsterdamse academie. Hij is ook bekend  door studies van oude Hollandse steden. Werk van hem is in het bezit van de grote musea in Nederland.

Dit item is verkocht voor 495,00
Starttijd:21-02-2016 om 19:51
Eindtijd:22-02-2016 om 12:55