Geo Poggenbeek - ets - Eendenplas - Verkocht

Geo Poggenbeek - ets - Eendenplas kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geo Poggenbeek - ets - Eendenplas kopen? Bied vanaf 25!Geo Poggenbeek - ets - Eendenplas kopen? Bied vanaf 25!Geo Poggenbeek - ets - Eendenplas kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Geo Poggenbeek (1853-1903)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Getiteld linksonder.

In de plaat gesigneerd linksonder.

Beeldmaat 13,5 x 19,5 cm. Bladmaat 15,5 x 21,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:29-12-2017 om 20:57
Eindtijd:13-01-2018 om 19:57
ps4814
05 jan. / 13:36
€ 25