Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) - Verkocht

Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!Jean Gorin - Geometrisch abstracte compositie, litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2869 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
  • Jean Gorin (1899-1981)
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 47 cm (h x b)
Lijst73 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer strakke compositie van de Frans beeldhouwer en schilder Jean Gorin, een bewonderaar en “volgeling” van Piet Mondriaan.  Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (145/175), te dateren eerste helft jaren 70.  In nette lijst, achter glas en met donker passe-partout.  In goede conditie; blad is licht verkleurd.

Afmetingen: 73cm x 62cm (incl. lijst), 49cm x 47cm (binnen passe-partout)

Blad is licht verkleurd

Jean Gorin (1899-1981)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2869 verkochte items
62 cm
73 cm
47 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 21:09
Eindtijd:11-01-2021 om 19:09
KristiaanVW
11 jan. / 19:04
€ 195