Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd - Verkocht

Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Pjotr van Oorschot - Geometrische Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Pjotr van Oorschot (1944-2012)
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
Lijst17 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Pjotr van Oorschot (Sint-Oedenrode 1944 - Rijswijk, gem. Buren, 2012), beeldend kunstenaar.
  • 20 jaar verbonden aan Gerrit Rietveld academie als docent. Vooral bekend geworden als omgevingskunstenaar. Veel van zijn monumentale beelden en installaties staan in de openbare ruimte.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Pjotr van Oorschot (1944-2012)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3000 verkochte items
23 cm
17 cm
20 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2020 om 21:21
Eindtijd:25-01-2020 om 21:38
Biedingen (8)
frankmaarten
25 jan. / 21:32
€ 45
amesnir
25 jan. / 21:31
€ 40
frankmaarten
25 jan. / 21:31
€ 35
amesnir
25 jan. / 21:09
€ 30
NatashaDH
25 jan. / 21:09
€ 25
amesnir
25 jan. / 21:09
€ 20
NatashaDH
25 jan. / 21:09
€ 15
amesnir
25 jan. / 19:07
€ 10