Geni Peter - geometrische vormen

Geni Peter - geometrische vormen kopen? Bied vanaf 325!
Geni Peter - geometrische vormen kopen? Bied vanaf 325!Geni Peter - geometrische vormen kopen? Bied vanaf 325!
  • Geni Peter (1908-1969)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1962
TechniekPenseel (Inkt)
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtige  en krachtige originele inkttekening van Geni Peter op vezelrijk en dik Japanspapier. De werken uit deze serie zijn zijn getoond in het Stedelijk Museum en deels opgenomen in het boekje Geni Peter dat werd uitgebracht in 1970. Het geeft een prachtig tijdsbeeld van de late jaren vijftig/begin zestig. Eerder werk vloog de deur uit, sla uw slag

Het werk verdient het om 'zwevend' ingelijst te worden, met een latje tussen het glas en de achterwand zodat het volledige werk tot zijn recht komt.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Geni Peter (1908-1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (455)
41 cm
61 cm
Sluit over 6d 2u 25m 40s
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 14:18
Eindtijd:05-02-2023 om 22:06