Georg Koenigstein: Gouache, Landschap met vrouwelijk naakt - Ingelijst + boek - Verkocht

Georg Koenigstein: Gouache, Landschap met vrouwelijk naakt - Ingelijst + boek  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Georg Koenigstein: Gouache, Landschap met vrouwelijk naakt - Ingelijst + boek  kopen? Bied vanaf 150!Georg Koenigstein: Gouache, Landschap met vrouwelijk naakt - Ingelijst + boek  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (621)
  • Georg Konigstein (1937)

Zeer mooie ingelijste gouache van Georg Koenigstein + het boek: Bernard Hassenberger, Georg Koenigstein, Vienna-Klosterneuburg, 1996

Titel: Landschap met vrouwelijk naakt
Jaartal: 1993
Afmetingen beeld: 22,7 cm x 32 cm (afmetingen lijst: 56,5 cm x 63,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood linksonder
Ingelijst: Ja, in mooie witte decoratieve lijst; kan direct aan de muur
Materiaal: Gouache op geschept papier

Conditie:
In perfecte staat

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Verzendkosten:
Dit werk kan niet worden verzonden.  Afhalen in Amsterdam-ZO tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Bezorging is mogelijk voor 40 euro binnen NL (M.u.v. De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam-ZO, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:16-04-2014 om 13:13
Eindtijd:27-04-2014 om 13:13
Braamberg
25 apr. / 14:41
€ 150