George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede

George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!
George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!George Degenhart - Moeder en baby - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!
  • George Degenhart (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede door George Degenhart
Voorstelling van een moeder met een kind aan haar borst
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 23x14, bladmaat 46x23
Gesigneerd r.o.: 'Degenhart'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Blad en passepartout zijn licht gekreukt aan de randen

Starttijd:20-01-2023 om 16:20
Eindtijd:25-01-2023 om 19:54
Openingsbod € 35
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa