George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 - Verkocht

George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!George Heidweiller : Zeefdruk – Twisted Reminder – gesigneerd – 1996 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • George Heidweiller (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk op geschept papier van de Nederlandse kunstenaar George Heidweiller, gemaakt in 1996.

Handgesigneerd, genummerd, getiteld en gedateerd met potlood en gemaakt in een oplage van 150 exemplaren. Dit is nr 65.

Niet ingelijst. Nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: Blad, 76 x 56 cm. Beeld, 68 x 41 cm.

Herkomst: Gallery Donkersloot.

Conditie: De zeefdruk is in zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met deze zeefdruk bieden wij nog een zeefdruk van George Heidweiller ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

George Heidweiller (Beverwijk, 15 mei 1963) is een Nederlandse schilder, zeefdrukker, en collagist.

Heidweiller groeide grotendeels op buiten Nederland in New York, Curaçao en Suriname alvorens de familie terugkeerde naar Nederland.

Hij begon in 1981 aan zijn studie aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Na afronding van zijn opleiding vestigde hij zich in Amsterdam. Op zijn drieëntwintigste vond zijn eerste expositie plaats bij Millers Gallery.

George Heidweiller maakte vele reizen. Na nog een jaar lang reizen door India, waar hij zijn levendige kleurgebruik oppikte, keerde Hij terug naar Amsterdam en maakte daar op grote schaal collages. Heidweiller begon toen ook zeefdrukken te gebruiken en hij besloot een eigen zeefdruk-studio te beginnen, niet alleen om zijn eigen werk te maken, maar ook dat van kunstenaars zoals Paul Blanca, Herman Brood en Peter Klashorst.

Naast zijn eigen werk assisteerde hij Herman Brood bij diens project van het beschilderen van tramlijn 2 in opdracht van Fame. Hij heeft voor Marco Borsato diens merchandising ontworpen en hij heeft ontworpen voor kledingmerk ART 4 Use.

Sijds 2007 maakt hij zgn. “Cityscapes”. Met behulp van verschillende technieken maakt hij doeken van afbeeldingen van denkbeeldige steden.

Titel: “Twisted Reminder”.

Kunstenaar: George Heidweiller.

Techniek: Zeefdruk op geschept papier.

Jaartal: 1996.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: 150 Exemplaren. Dit is nr 65.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

George Heidweiller (1963)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:01-04-2017 om 09:29
Eindtijd:10-04-2017 om 21:29
Leejoo
10 apr. / 00:36
€ 25