GEORGE PLETSER - BOERDERIJ in ZOMERLICHT - Verkocht

GEORGE PLETSER - BOERDERIJ in ZOMERLICHT kopen? Bied vanaf 1!
GEORGE PLETSER - BOERDERIJ in ZOMERLICHT kopen? Bied vanaf 1!GEORGE PLETSER - BOERDERIJ in ZOMERLICHT kopen? Bied vanaf 1!GEORGE PLETSER - BOERDERIJ in ZOMERLICHT kopen? Bied vanaf 1!GEORGE PLETSER - BOERDERIJ in ZOMERLICHT kopen? Bied vanaf 1!
  • George Pletser (1871-1942)

GEORGE PLETSER

BOERDEIJ IN ZOMERLICHT

OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP BOARD IN DE MAAT 45 X 58 CM

gesigneerd rechts onder PLETSER

IN DUNNE LIJST IN DE MAAT 49 X 62 CM

GOEDE STAAT

Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 23,00
Starttijd:07-07-2015 om 15:40
Eindtijd:19-07-2015 om 19:40
Biedingen (8)
eddy58
12 jul. / 22:34
€ 23
WelArt
12 jul. / 22:34
€ 21
eddy58
12 jul. / 22:34
€ 18
WelArt
12 jul. / 22:34
€ 16
eddy58
12 jul. / 22:32
€ 14
WelArt
12 jul. / 22:32
€ 12
eddy58
12 jul. / 19:23
€ 3
WelArt
09 jul. / 18:21
€ 1