Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 180 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
de rechter en linker marges zijn wat beschadigd | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kirchheim, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 31-3-2023 om 15:05 |
Eindtijd | 14-4-2023 om 21:00 |
Objectlocatie | Kirchheim, Duitsland |