George Tamson, Vismarkt Middelburg, Ets - Verkocht

George Tamson, Vismarkt Middelburg, Ets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

George Tamson, Vismarkt Middelburg, Ets kopen? Bied vanaf 45!George Tamson, Vismarkt Middelburg, Ets kopen? Bied vanaf 45!George Tamson, Vismarkt Middelburg, Ets kopen? Bied vanaf 45!George Tamson, Vismarkt Middelburg, Ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • George Marinus Tamson (1873-1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeeuwse ets door George Tamson.

Voorstelling van de Vismarkt in Middelburg.

Gelijst, beeldmaat 18x24, lijstmaat 31x39

Gesigneerd r.o. 'G.M.Tamson' en l.o. in de plaat 'G.M.Tamson'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

George Marinus Tamson (1873-1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3245 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:13-10-2015 om 20:02
Eindtijd:20-10-2015 om 21:02
willverst
20 okt. / 19:59
€ 45