Georges Blouin - Komposition - handgesigneerd - Verkocht

Georges Blouin - Komposition - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Geplaatst door  bone
FA. (15)

854 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Georges Blouin (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Georges Blouin

1928

Komposition met bloemen

Kleurlithografie op Buetten papier

handgesigneerd en genummerd

oplage 84/170

in goede staat

afmetingen blad 31,0 x 45,0 cm

afmetingen beeld 24,0 x 29,0 cm

verzendkosten Euro 10,00 zijn voor de koper

Georges Blouin (1928-2012)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (15)

854 verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:14-01-2013 om 12:55
Eindtijd:19-01-2013 om 12:55
Biedingen (4)
Braamberg
19 jan. / 12:47
€ 16
bmtsmit
15 jan. / 19:32
€ 11
barb52
15 jan. / 09:53
€ 6
Braamberg
14 jan. / 14:59
€ 1