950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Georges Braque
FIGURE
prachtige litho / mooi van kleur / nooit ingelijst geweest
Revue Verve ( Vol. 2 , No.5-6 ) 1939 zeldzaam
gepubliceerd bij Teriade 1939
gedrukt door Mourlot , Paris
afmetingen 35,5 x 26,3 cm
in zeer goede staat
wordt in een passepartout van museumkwaliteit formaat 40 x 50 cm geleverd
Garantie:
Starttijd | 1-1-2015 om 12:14 |
Eindtijd | 8-1-2015 om 12:14 |