Georges Braque - Figure - litho uit revue Verve no.5-6 / 1939 - Verkocht

Georges Braque - Figure - litho uit revue Verve no.5-6 / 1939 kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 199,00

Georges Braque - Figure - litho uit revue Verve no.5-6 / 1939 kopen? Bied vanaf 199!Georges Braque - Figure - litho uit revue Verve no.5-6 / 1939 kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Georges Braque (1882-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Georges Braque

FIGURE

prachtige litho / mooi van kleur / nooit ingelijst geweest

Revue Verve ( Vol. 2 , No.5-6 ) 1939 zeldzaam

gepubliceerd bij Teriade 1939

gedrukt door Mourlot , Paris

afmetingen 35,5 x 26,3 cm

in zeer goede staat

wordt in een passepartout van museumkwaliteit formaat 40 x 50 cm geleverd

Garantie:

Georges Braque (1882-1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Dit item is verkocht voor 199,00
Starttijd:01-01-2015 om 12:14
Eindtijd:08-01-2015 om 12:14
robgroenewegen
03 jan. / 14:22
€ 199