Georges Braque - Figure Litho uit Revue Verve - Verkocht

Georges Braque - Figure Litho uit Revue Verve kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Georges Braque - Figure Litho uit Revue Verve kopen? Bied vanaf 60!Georges Braque - Figure Litho uit Revue Verve kopen? Bied vanaf 60!Georges Braque - Figure Litho uit Revue Verve kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Amsterdam75

89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Georges Braque (1882-1963)
Jaartal1939
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1

Georges Braque (1882-1963)
Mourlot 1939
Litho

Goede conditie

Georges Braque (1882-1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Amsterdam75

89 verkochte items
43 cm
53 cm
26 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 08:25
Eindtijd:15-03-2020 om 22:33
Biedingen (4)
BrouBrug
15 mrt. / 22:28
€ 90
Pvdhaar
15 mrt. / 22:27
€ 80
BrouBrug
15 mrt. / 22:27
€ 70
Pvdhaar
11 mrt. / 22:40
€ 60