Georges Braque - GEORGES BRAQUE, kleurenlitho, ‘Oiseaux’, 1967 - Verkocht

GEORGES BRAQUE, kleurenlitho, ‘Oiseaux’, 1967 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

GEORGES BRAQUE, kleurenlitho, ‘Oiseaux’, 1967 kopen? Bied vanaf 35!GEORGES BRAQUE, kleurenlitho, ‘Oiseaux’, 1967 kopen? Bied vanaf 35!
  • Georges Braque (1882-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlithografie, verschenen in Derriere le Miroir nr. 166 in 1967. Deze uitgave verscheen ter gelegenheid van een retrospectief van het werk van de kunstenaar in Galerie Maeght.

Dubbelpagina, dus oorspronkelijk met middenvouw uitgebracht.

Titel: Oiseaux

Jaar: 1967

Afmeting blad:  38 x 56 cm

Gesigneerd: In de steen gesigneerd.

Oplage:        gelimiteerd

Uitgever:  Maeght Editions

Druk: Mourlot, Paris

Materiaal:     lithografie op Velin papier.

Ingelijst: Nee

Conditie: Blad is in zeer goede staat.

Geen verkleuring (verkleuring rechtsboven zit alleen in de foto)

Verso tekst.

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €6,75 of aangetekend €8,50.

Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€13,-) of aangetekende pakketverzending Track & Trace  Buitenland (€19,80).

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Starttijd27-3-2013 om 22:28
Eindtijd10-4-2013 om 23:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken