Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 - Verkocht

Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!Georges Braque, Originele lithografie uit 1961 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Georges Braque (1882-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele lithografie van Georges Braque uit 1961 op dik papier. Zeer fraai grafisch werk waarbij de inkten op het papier liggen (zie foto's).

Afmeting: 32x24cm. In goede staat gezien de leeftijd. Wel wat kleine vlekjes en vergeling (zie foto's).

Literatuur: Braque, The complete graphics (Dora Valier) nr. 188. Paginagroot afgebeeld op blz 283. (zie foto).

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder. Het betreft hier een originele lithografie uit 1961 van Georges Braque!!

Veiling loopt af op dinsdagavond 7 juli.

Kunstwerk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace) Kunstwerk is verzekerd bij verzending.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:02-07-2015 om 19:58
Eindtijd:07-07-2015 om 21:58
givabi57
07 jul. / 21:01
€ 175