Iedere maandag een Special
Arnold Mariashin - Soft F. 68
Judith Braun - De Engelbewaarder
Arnold Mariashin - Soft F. 67
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd.