Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd

Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!Georges Moullade (1893-1968) Aquarel Ruelle dans le Midi 1952 Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  methusela

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Georges Moullade (1893-1968)
TypeTekening / Aquarel

Uitzonderlijk mooi bewaarde aquarel. Orginele lijst achter glas. Lijst heeft normale kleine onvolkomenheden overeenkomstig  leeftijd en zorgvuldig gebruik. Altijd uit het licht gehangen dus kleuren zijn niet vervaagd. Oplage: 1. Aquarel op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd. Aangekocht bij veiling in Frankrijk 1987.

Moullades's werk heeft na zijn dood steeds meer bekendheid gekregen en inmiddels wordt zijn werk wereldwijd verkocht. Voornamelijk bekend vanwege zijn olieverf schilderijen heeft hij ook aquarels nagelaten, waarvan de meesten stillevens zijn. Ruelle dans le Midi is uniek omdat er een vrouw op staat afgebeeld.

Afmetingen: 50 cm x  34 cm.

De aquarel kan in overleg via kosten koper aangetekend/ verzekerd (nationaal/int.ernationaal) verzonden worden, volgens tarieven van post.nl.  Het pakket wordt zorgvuldig en stevig verpakt. Ophalen is mogelijk.

Starttijd:03-01-2018 om 15:02
Eindtijd:13-01-2018 om 15:02
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieZaandijk, Nederland