Georgess Dussau - Visage d'Arbre - Verkocht

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  aclaass

25 verkochte items
  • Georges Dussau (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Georges Dussau (1947) originele kleurenets "Visage d'Arbre" potlood gesigneerd.

Mooie ets genummerd 1/75.

Afmeting 74 x 57 cm.

Lichte verkleuring aan de randen. Met passe-partout zonder lijst.

Verzendkosten voor de koper. Kan opgehaald worden in Hilversum, Amsterdam ZO, Broek Op Langedijk.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-06-2012 om 20:40
Eindtijd:21-06-2012 om 20:40
Maarten De Wit
21 jun. / 20:32
€ 30