Ger Boosten (1947), ets (1978) z.t. LAATSTE KEER! - Verkocht

Ger Boosten (1947), ets (1978) z.t. LAATSTE KEER! kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ger Boosten (1947), ets (1978) z.t. LAATSTE KEER! kopen? Bied vanaf 35!Ger Boosten (1947), ets (1978) z.t. LAATSTE KEER! kopen? Bied vanaf 35!Ger Boosten (1947), ets (1978) z.t. LAATSTE KEER! kopen? Bied vanaf 35!Ger Boosten (1947), ets (1978) z.t. LAATSTE KEER! kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Petrusfranciscus
FA. (2)

43 verkochte items
  • Ger Boosten (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit werk van Ger Boosten is een van zijn meest gezochte etsen, o.a. afgebeeld in de catalogus bij de tentoonstelling in Parijs, la Fondation Custodia, 2015. In mint conditie, ingelijst achter ontspiegeld museumglas. Genummerd: 27/50, gesigneerd, afmeting lijst: 57 x 69 cm, beeldformaat: 37 x 40 cm., gedateerd 1978.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:26-01-2017 om 17:15
Eindtijd:09-02-2017 om 17:15
Verbatim
09 feb. / 16:31
€ 35