Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Ger Boosten uit 1982. Nummer: 4/30. Midden onder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H10 x b9,5 cm.
Conditie: in goede staat.
Starttijd | 9-10-2016 om 21:57 |
Eindtijd | 16-10-2016 om 21:57 |