Ger Boosten - ets: Landschap - 1981 - Verkocht

Ger Boosten - ets: Landschap - 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Ger Boosten - ets: Landschap - 1981 kopen? Bied vanaf 55!Ger Boosten - ets: Landschap - 1981 kopen? Bied vanaf 55!Ger Boosten - ets: Landschap - 1981 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Ger Boosten (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Landschapsets van Ger Boosten uit 1981. Nummer: 18/30. Midden onder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H12 x b12 cm.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:21-08-2017 om 01:03
Eindtijd:26-08-2017 om 21:03
GPas
26 aug. / 13:37
€ 55