Ger Boosten: Grote ets, Figuren bij Tafel. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Ger Boosten (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(27-27-1)

Zeer grote ets van Ger Boosten. Op handgeschept papier. Kleine oplage.

Titel: Figuren bij tafel
Jaartal: 1973
Afmetingen ets: 49cm x 63cm (blad: 55cm x 77cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 2/10

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat. Wel wat kreuk in de witranden, maar dat is ingelijst onzichtbaar.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:

Ger Boosten (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (362)

Lid sinds 2010
49759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (265)

Objectlocatie Nederland
Starttijd17-2-2012 om 9:52
Eindtijd24-2-2012 om 9:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken