In opdracht geveild:
(27-27-1)
Zeer grote ets van Ger Boosten. Op handgeschept papier. Kleine oplage.
Titel: Figuren bij tafel
Jaartal: 1973
Afmetingen ets: 49cm x 63cm (blad: 55cm x 77cm)
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 2/10
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat. Wel wat kreuk in de witranden, maar dat is ingelijst onzichtbaar.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: