Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. - Verkocht

Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. kopen? Bied vanaf 495!
Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. kopen? Bied vanaf 495!Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. kopen? Bied vanaf 495!Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. kopen? Bied vanaf 495!Ger Lataster - Abstract bronzen vogel - 1995 - oplage 25. kopen? Bied vanaf 495!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeBeeld / Object
Jaartal1995
TechniekBrons
StijlAbstract
OnderwerpDieren
Afmetingen15 cm x 8.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht830 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een fraaie abstracte  bronzen vogel van Ger Lataster uit 1995.
Het werk is  gesigneerd, gedateerd en genummerd.

Dit item is verkocht voor 546,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 21:18
Eindtijd:06-11-2022 om 17:19
gaius200
06 nov. / 11:55
€ 475