Ger Lataster - abstracte ets - 1983

Ger Lataster - abstracte ets - 1983 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Ger Lataster - abstracte ets - 1983 kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - abstracte ets - 1983 kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - abstracte ets - 1983 kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - abstracte ets - 1983 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstracte ets van Ger Lataster uit 1983. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 8/75. Afmetingen blad: h49 x b40,5 cm. Afmetingen werk: H27,5 x b19,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst, met nieuw passe-partout, valt dit niet meer op.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:30-12-2017 om 01:24
Eindtijd:11-01-2018 om 12:49