Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex

Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 85!Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 85!Ger Lataster - abstracte litho - 1988 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 85!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Een bijzonder fraaie litho van Ger Lataster uit wellicht zijn beste artistieke periode.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 100 ex.

Starttijd:26-10-2022 om 19:23
Eindtijd:05-11-2022 om 20:36
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem ,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland