Ger Lataster - dag van de bevrijding

Ger Lataster - dag van de bevrijding kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster - dag van de bevrijding kopen? Bied vanaf 135!Ger Lataster - dag van de bevrijding kopen? Bied vanaf 135!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

Fraai lithografisch werk van de Limburgse Amsterdammer Ger Lataster.  Afkomstig uit de collectie van Leon Mommers.

Het behoort tot de mogelijkheden  het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
120 cm
80 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:12
Eindtijd:27-08-2022 om 22:44
Openingsbod € 135
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland