Ger Lataster - Engel boven tafel

Ger Lataster - Engel boven tafel kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Engel boven tafel kopen? Bied vanaf 95!Ger Lataster - Engel boven tafel kopen? Bied vanaf 95!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

Fraai lithografisch werk van de Limburgse Amsterdammer Ger Lataster.  Afkomstig uit de collectie van Leon Mommers.

Het behoort tot de mogelijkheden  het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2607 verkochte items
Alle items van deze verkoper (478)
120 cm
80 cm
Starttijd:19-09-2022 om 10:07
Eindtijd:02-10-2022 om 21:29
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland