Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie

Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 45!
Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - Ets, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 45!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1955
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van Lataster, handgesigneerd door de kunstenaar rechtsonder. De opgegeven mate in 33 x 27.5.

Het papier is wat verkleurd, daarnaast bevat het omliggende witte kader wat vlekken. Wanneer het werk wordt ingelijst in Passe-partout is dit niet meer te zien.

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (333 )

Lid sinds 2010
47124 verkochte items
Alle items van deze verkoper (754)
39 cm
53 cm
Sluit over 8d 23u 28m 24s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd:06-12-2022 om 14:30
Eindtijd:18-12-2022 om 20:40