Ger Lataster - ets: Neruda - 1981

Ger Lataster - ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster - ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!Ger Lataster - ets: Neruda - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.  Afmetingen blad van ets: H59 x b60 cm. Afmetingen blad: h48 x b54 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Wij verzenden op dinsdag en donderdag.

Lichte kreukels langs de randen, aan de linkerzijkant.

Starttijd:08-09-2022 om 10:11
Eindtijd:14-09-2022 om 19:36
Openingsbod € 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland