Ger Lataster - ets: uit de Neruda serie - 1981 - Verkocht

Ger Lataster - ets: uit de Neruda serie - 1981 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Ger Lataster - ets: uit de Neruda serie - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - ets: uit de Neruda serie - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - ets: uit de Neruda serie - 1981 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. tekstblad: H59 x b120 cm. Afmetingen etsblad: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in zeer goede staat.

ZZAL

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:17-02-2018 om 22:13
Eindtijd:22-02-2018 om 21:13
Nicoboeijink
19 feb. / 15:41
€ 125