Ger Lataster - ets/aquatint - 1988

Ger Lataster - ets/aquatint - 1988 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Ger Lataster - ets/aquatint - 1988 kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - ets/aquatint - 1988 kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - ets/aquatint - 1988 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets/aquatint van Ger Lataster uit 1988. Nummer: E.A.  Afmetingen blad: H56 x b39 cm. Afmetingen beeld: H23 x b 7,5 cm. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd. Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

ZZAL

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:07-01-2018 om 23:39
Eindtijd:12-01-2018 om 21:39

Biedingen (1):

sonja01
12 jan. / 14:38
€ 125