Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets

Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bekend werk van Ger Lataster uit 1990. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar.  In mint conditie.

Afmetingen: 60cm x 51cm (blad), 26cm x 21cm (beeld)

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (220)
51 cm
60 cm
Starttijd:12-09-2022 om 00:03
Eindtijd:25-09-2022 om 22:48
Openingsbod € 95
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa