Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Bekende, pacifistische compositie van Jan Montyn, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘71) en genummerd (162/190). In zeer goede conditie; enkel wat kreukjes beneden aan de rand van het blad.
Afmetingen: 77cm x 57cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Enkel wat kreukjes beneden aan de rand van het blad | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-10-2021 om 0:28 |
Eindtijd | 5-11-2021 om 20:00 |