Ger Lataster - gemengde techniek op papier - 1979 - Verkocht

Ger Lataster - gemengde techniek op papier  - 1979 kopen? Bied vanaf 695!

Verkoopprijs: € 695,00

Ger Lataster - gemengde techniek op papier  - 1979 kopen? Bied vanaf 695!Ger Lataster - gemengde techniek op papier  - 1979 kopen? Bied vanaf 695!Ger Lataster - gemengde techniek op papier  - 1979 kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

784 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeTekening / Aquarel

Een groot werk, gemengde techniek (houtskool en pastel) op handgeschept papier van Ger Latatser uit 1979.

Typerend werk uit de 70-er jaren van deze grote kunstenaar.

Gesigneerd en gedateerd en in zeer goede conditie.

De afmetingen zijn: 77 x 56 cm.

Dit item is verkocht voor 695,00
Starttijd:26-02-2017 om 21:38
Eindtijd:06-03-2017 om 09:52