Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd - Verkocht

Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!
Grafiek (handgesigneerd)

Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 12!
  • Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Mooie, grote kleuren Lithografie "two smoking barrels" uit de in 1971 uitgegeven befaamde serie "prent 190". Oplage 190 ex. (dit is nr. 110). Potloodgesigneerd in in goede conditie.
  • Losbladig/ niet ingelijst.

  •  Ger Lataster (Schaesberg, 16 februari 1920) kan worden gerekend tot de abstracte expressionisten. Na zijn studie aan de Hogeschool voor Industriële Kunst in Maastricht studeerde hij vervolgens aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam.

    Lataster is in staat om het abstract expressionisme tot in het extreme toe te passen. Door gebruik te maken van contrasterende elementen, technieken en materialen weet hij de toeschouwer telkens weer te verrassen. Doordat Lataster deze technieken consequent toepast, komen zijn kunstwerken betrouwbaar over, hoe groot de veranderingen in de afgelopen jaren ook waren.

    Bekende werken van Lataster zijn het schilderij 'Spelende kinderen' - gemaakt in 1954, in opdracht van de gemeente Heerlen - en de monumentale plafondschildering voor het Mauritshuis in Den Haag, Icarus Atlanticus, 1987-1988. Lataster is een van de meest succesvolle Nederlandse kunstenaars van zijn generatie.
weinig zichtbare onregelmatigheden. spetterende kleuren.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-8-2022 om 22:33
Eindtijd30-8-2022 om 22:28
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken