Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex.

Ger Lataster - grote kleurenets uit 1981 - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 95!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Een vrij zeldzame, abstract/figuratieve ets van Ger Lataster uit 1981.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 30 ex.

De afmetingen zijn 65 x 50 cm in zeer goede conditie.

N.b. de oplage kan afwijken van deze afbeelding.

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53 )

860 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
65 cm
50 cm
Starttijd:21-05-2022 om 17:04
Eindtijd:04-06-2022 om 19:11
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem ,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland