Ger Lataster: Grote Litho, Z.T. 1971. Handgesigneerd.

Ger Lataster: Grote Litho, Z.T. 1971. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 135!
Ger Lataster: Grote Litho, Z.T. 1971. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 135!Ger Lataster: Grote Litho, Z.T. 1971. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 135!Ger Lataster: Grote Litho, Z.T. 1971. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 135!Ger Lataster: Grote Litho, Z.T. 1971. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Ger Lataster.

Titel: Z.T.

Jaartal: 1971.

Afmetingen blad: 57 cm x 77 cm.

Afmetingen beeld: 50 x 70 cm.

Oplage: 174/190.

Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder).

Materiaal: Litho op geschept papier.

Ingelijst: Nee.

Conditie: In goede staat, zeer lichte vouwlijntjes in de hoeken en rechts onderin het blad buiten het beeld, heel klein scheurtje in het papier links midden (3 mm), ingelijst niet of nauwelijks zichtbaar.

Uitgever: Uitgegeven door prent 190.

Verzending: Aangetekend met Track en Trace door Post.nl  € 12,50 (NL)  Naar België  € 20,-.

Starttijd:06-01-2018 om 06:31
Eindtijd:12-01-2018 om 20:31
Openingsbod€ 135
Objectlocatievoorschoten, Nederland