Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 - Verkocht

Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage128/190
Ger Lataster (1920-2012).
Kleurrijke figuratie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 128/190.
1971.
Uitgave: Prent190.
Horizontale vouw boord boven, deuken boord onder.
Blad: 57x77cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2022 om 11:59
Eindtijd:08-12-2022 om 21:30
Zseries
05 dec. / 00:02
€ 20