Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988

Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988 kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988 kopen? Bied vanaf 85!Ger Lataster - kleurrijke litho ‘zonder titel’ - 1988 kopen? Bied vanaf 85!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraaie litho van Ger Lataster uit 1988.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 100 ex.

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53 )

860 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
56.5 cm
79 cm
Starttijd:26-10-2022 om 19:24
Eindtijd:05-11-2022 om 20:39
Openingsbod € 85
ObjectlocatieGorinchem ,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland