Ger Lataster - Litho, Engel boven tafel (Groot)

Ger Lataster - Litho, Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 76,00

Ger Lataster - Litho, Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Ger Lataster - Litho, Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Ger Lataster - Litho, Engel boven tafel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Ger Lataster (1920-2012)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80.5 cm x 121.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/50

Zeer mooie en grote litho van Ger Lataster, getiteld Engel boven tafel.

Administratieve code:

QQWW

Dit item is verkocht voor 76,00

Starttijd:02-12-2019 om 11:20
Eindtijd:09-12-2019 om 22:08

Biedingen (12):

FelixTBK
9 dec. / 22:01
€ 76
ZuiverKunst
9 dec. / 22:01
€ 76
FelixTBK
9 dec. / 11:05
€ 65
Smoke
9 dec. / 09:58
€ 55
FelixTBK
9 dec. / 09:58
€ 51
FelixTBK
7 dec. / 12:19
€ 35
ddb2000
7 dec. / 12:19
€ 30
ddb2000
6 dec. / 12:30
€ 15
darius
6 dec. / 12:30
€ 10
ddb2000
3 dec. / 21:56
€ 5
tkeuning
2 dec. / 21:02
€ 3
hebjeniet
2 dec. / 17:25
€ 1