Ger Lataster - Merel

Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!
Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!Ger Lataster - Merel kopen? Bied vanaf 950!
  • Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1966
Techniek Brons
Afmetingen 25 x 32 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 5057 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A. 3/5

Bronzen 'Merel' door Ger Lataster uit 1966

De vogel is aan de bovenzijde opengewerkt en staat op één poot, welke enigszins flexibel is.
De snavel is gemaakt van een verbronsde spijker.

Handgesigneerd, gedateerd en genummerd E.A. 3/5 (in het brons gekrast).

De vogel is in perfecte staat!
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending