Ger Lataster: Mooie kleurenlitho uit 1971

Verkoopprijs: € 150,00

Dit item heeft nog geen afbeeldingen.

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37038 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleurenlitho Pierre van Soest. Uitgave van Prent 190.

Titel: z.t.
Jaartal: 1971
Afmetingen: 77cm x 57cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 37/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:17-01-2011 om 11:17
Eindtijd:24-01-2011 om 11:17

Biedingen (1):

Mermaid
23 jan. / 09:55
€ 150