Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot)

Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.200,00

Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!Ger Lataster: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
  • Ger Lataster (1920-2012)

Zeer mooi schilderij van Ger Lataster uit 1988! Helaas met een stukje verfverlies op het doek (zie detailfoto). Op zich eenvoudig te restaureren. Om deze reden hanteren wij een zeer laag openingsbod voor dit schilderij.

Titel: Z.T.
Jaartal: 1988
Afmetingen lijst: 136,5 cm x 106,5 cm (doek: 120 cm x 90 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in brede zwarte houten lijst
Conditie: In goede staat, helaas een stukje verfverlies midden op het doek, zie detailfoto.

Administratieve code:

QQCC

ZZAL

Dit item is verkocht voor 1.200,00

Starttijd:11-07-2017 om 13:46
Eindtijd:24-07-2017 om 19:51

Biedingen (5):

Chengske
24 jul. / 19:44
€ 1200
Galerie Zien
24 jul. / 19:42
€ 1150
Chengske
24 jul. / 18:01
€ 1100
JL1984
24 jul. / 14:33
€ 1050
Chengske
24 jul. / 14:18
€ 1000