Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets - Verkocht

Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!Ger Lataster - Paartje op de fiets, droge naald ets kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (246)
  • Ger Lataster (1920-2012)
Jaartal1955
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25

Zeer vroeg werk van Ger Lataster, een soort prelude voor het zoenende paartje naast de fietsen dat Lataster ook etste.  Droge naald ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘55) en genummerd (4/25).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 27cm x 23cm (blad), 21cm x 17cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2020 om 21:24
Eindtijd:04-05-2020 om 14:40
carelsanders
04 mei / 12:15
€ 250