Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962

Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!
Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!Ger Lataster - Vroege, originele tekening uit 1962 kopen? Bied vanaf 975!
  • Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1962
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38.5 x 50.5 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Vroege, originele tekening door Ger Lataster uit 1962

Handgesigneerd en gedateerd met potlood.

Professioneel ingelijst in een fraaie houten lijst en passe partout door Monart te Den Bosch.
De dikte van de lijst is plm. 4,5 cm.

Het geheel verkeert in perfecte staat!

Weerkaatsingen op het glas worden veroorzaakt door het maken van de foto's, geen oneffenheden!