Ger Lataster - Zomerlandschap

Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Zomerlandschap kopen? Bied vanaf 65!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho is gelijst geweest.  In linker boven- en onderhoek zitten wat vouwtjes en het bladis wat vergeeld.

Bij oplagegegevens staan twee verschillende getallen 7/50 en 200/158 ???

Afmeting  31,5 x 44,5 cm.
ConditieRedelijk

Vergeeld en vouwtjes in twee hoeken.

Ger Lataster (1920-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26 )

295 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
44.5 cm
31.5 cm
Starttijd:07-11-2022 om 19:32
Eindtijd:20-11-2022 om 20:45
Openingsbod € 65
ObjectlocatieUden,  Nederland