Ger Lataster, zonder titel ll, 1971, uitgave prent 190. 81/190

Ger Lataster, zonder titel ll, 1971, uitgave prent 190. 81/190 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  ASchuurs
FA. (1)

Lid sinds 2017
5 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Op papier, afmetingen 77 x57 cm, gesigneerd. randen iets beschadigd.

ook in collectie Dordtrechts museum

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:18-12-2017 om 13:46
Eindtijd:25-12-2017 om 13:51

Biedingen (4):

Noortmann
25 dec. / 13:44
€ 35
besselingkabath
25 dec. / 13:43
€ 30
Noortmann
25 dec. / 13:43
€ 30
besselingkabath
25 dec. / 13:12
€ 25