Ger Lataster - zonder titel maar met lijst!

Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!
Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!Ger Lataster - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 78 cm (h x b)
Lijst84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/75

Fraaie litho van Ger Lataster in zeer goede staat. Het werk heeft een lijst. Het werk heeft een zuurvrij passe partout.  De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:25-01-2023 om 14:32
Eindtijd:05-02-2023 om 22:12
Openingsbod € 165
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier